Regulamin promocji

Promocja - START

1) Organizatorem promocji jest Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bogusławskiego 11 w Poznaniu.
2) Akcja promocyjna - START - zarejestruj się i zapisz do newslettera www.meblopol24.pl
3) Promocja obowiązuje od dnia 12-12-2016 do odwołania
4) Uczestnikiem promocji może być osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, osoba fizyczna posiadająca częściową zdolność do czynności prawnych (osoba małoletnia, która ukończyła lat 13 lub osoba częściowo ubezwłasnowolniona), posiadająca zgodę przedstawiciela ustawowego, osoba prawna albo jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, ale posiadająca zdolność prawną, która dokonała rejestracji w Sklepie za pośrednictwem dostępnego formularza i zapisała swój adres e-mail do newslettera.
5) Aby uzyskać rabat należy przed złożeniem zamówienia założyć konto i zapisać się do newslettera, a dopiero w kolejnym kroku złożyć zamówienie. Osoby, które wcześniej zapisały się do newslettera (np. dotyczy użytkowników dawnej domeny sklep.meblopol.pl) zakładają konto i składają zamówienie.
6) Rabat naliczany jest jednorazowo. Naliczenie rabatu nastąpi automatycznie w koszyku w trakcie składania zamówienia. 
7) Wysokość rabatu 5%
8) Promocja START nie sumuje się z innymi promocjami sklepu www.meblopol24.


 

Promocja - Kalendarz na 2018 rok - gratis

1) Organizatorem promocji jest Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bogusławskiego 11 w Poznaniu.
2) Kalendarz na 2018 rok - gratis
3) Promocja obowiązuje od dnia 08-01-2018 r godz 10:00 do odwołania
4) Uczestnikiem promocji może być osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, osoba fizyczna posiadająca częściową zdolność do czynności prawnych (osoba małoletnia, która ukończyła lat 13 lub osoba częściowo ubezwłasnowolniona), posiadająca zgodę przedstawiciela ustawowego, osoba prawna albo jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, ale posiadająca zdolność prawną.
5) Aby otrzymać kalendarz wystarczy złożyć zamówienie o wartości min. 150 zł (bez kosztów wysyłki). Kalendarz będzie dołożony do zamówionych produktów i wysłany do Klienta.
8) Promocja ta sumuje się z innymi promocjami sklepu www.meblopol24.


 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl