O producentach

TOP 10 - firm dla których klient jest najważniejszy.

To lista wiodących producentów w szeroko rozumianej branży stolarskiej. Dostarczają od wielu lat na nasz rynek sprawdzone rozwiązania w zakresie klejów, barwienia drewna, lakierów oraz urządzeń i narzędzi.

 SOPUR produkty do uszlachetniania drewna, bejce, lakiery, oleje

Sopur sp. z o.o. - to polska firma która od 1988 roku produkuje na rynek europejski specjalistyczne preparaty do barwienia, ochrony i uszlachetniania powierzchni drewnianych - bejce do drewna, lakiery, oleje, patyny. SOPUR wykonuje również indywidualne zamówienia np. kolory na zamówienie klienta. Oferuje produkty zgodne z norma EN 71-3, czyli taki które można stosować na meble i zabawki dla dzieci. Chcesz się zapoznać z ofertą - kliknij tu

 


 


logo-sayerlack

Sayerlack - od 1954 roku producent innowacyjnych produktów do wykańczania elementów drewnianych, takich jak lakiery. Marka Sayerlack należy do amerykańskiej grupy Sherwin-Williams. W ofercie sklepu można kupić lakiery podkładowe, nawierzchniowe i wielowarstwowe - zobacz

 


 

 


Rakoll-H-B-Fuller

Rakoll - H.B. Fuller - niemiecka firma. Producent znanego wśród polskich stolarzy kleju Rakoll Express, który charakteryzuje się krótkim czasem wiązania i optymalną wytrzymałością spoiny. Kleje Rakoll dedykowane są dla przemysłu meblarskiego, producentów drzwi i okien, stolarzy i majsterkowiczów. Skorzystaj z naszej oferty

 


 

 


QS-Adhesivos

QS ADHESIVOS - to hiszpańska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości klejów i uszczelniaczy.

 


 


logo-dunlop

Dunlop - belgijska firma, która od 125 lat wspiera przemysł motoryzacyjny wdrażając innowacje mające na celu poprawienie jakości jazdy samochodem po różnych nawierzchniach i w różnych warunkach atmosferycznych. Oprócz tego produkuje kleje tapicerskie.

 


 
 


logo-leuco

Leuco - niemiecka firma funkcjonująca na rynku od 1954 roku. Jest liderem w produkcji narzędzi do obróbki drewna. Technologia oparta jest na wykorzystaniu węglika i diamentu gwarantując najwyższej jakości piły tarczowe, podcinacze, noże itp.

 


 


logo-sylac

Sylac - to firma specjalizująca się w szeroko rozumianej dziedzinie wykańczania powierzchni drewnianych. Bogaty asortyment produktów do mebli, parkietów i powierzchni zewnętrznych.

 


 

 

 


logo-woca

WOCA - to duńska marka specjalizująca się od 1960 roku w pielęgnacji powierzchni drewnianych. Od ponad 40 lat produkty WOCA wykonywane są w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Produkty opracowywane są w laboratorium WOCA i powstają na bazie naturalnych składników. Testowane są w neutralnych laboratoriach na całym świecie. Posiadają  certyfikat  IBR i są zgodne z normą EN 71-3. Stosowanie produktów Woca pozwala skutecznie zabezpieczyć drewniane powierzchnie. Produkty WOCA - sprawdź teraz

 


 

 

 


logo-klein-sistemi

Klein Sistemi - włoski producent wysokiej jakości narzędzi do obróbki drewna, aluminium i tworzyw sztucznych. Od ponad 40 lat wspierają stolarzy w ich codziennej pracy. Wśród sztandarowych produktów znajdują się frezy do frezarek górnowrzecionowych i maszyn C.N.C.

 


 

 

 

 


logo-polkemic

Polkemic - polska firma specjalizująca się od 20 lat w produkcji obrzeży do mebli - ABS, PVC, naturalnych i laserowych. Najwyższa jakość, bogata kolorystyka to główne atuty produktów.

 


 

 

Pozostali producenci, sprawdzeni na rynku polskim i światowym pod kątem jakości sprzedawanego asortymentu. Zdobyli zaufanie tysięcy naszych klientów i cieszą się rosnącą popularnością.


 

 


Andreae-Team

Andreae Team - jest szwajcarską firmą produkującą od 1963 roku filtry kartonowe do kabin lakierniczych.

 


logo-domos

Domos - jest polską firmą produkcyjno - handlową, która funkcjonuje na rynku od 1978 roku. Specjalizuje się w chemii budowlanej i gospodarczej.

 


logo-dukra

Dukra S.C - polska firma specjalizująca się w produkcji szpachlówek do drewna, wosków korekcyjnych, wosków do drewna i lakierów. Wysoka jakość i bezpieczeństwo środowiska.


filter-technic

Filter Technic - polska firma, która od 2010 roku produkuje wysokiej jakości filtry kartonowe harmonijkowe białe i szare, filtry HEPA, włókniny filtracyjne typu paint stop itp. Firma ukierunkowuje swoje działania na ochronę środowiska naturalnego.

 


flexifoam

Flexifoam - belgijski producent materiałów ściernych, gąbek i klocków.

 


follmann-kleje

Follmann - jest niemiecką firmą, która od 1977 roku specjalizuje się w chemii budowlanej, oraz w klejach bazujących m.in. na polioctanach winylu.

 


henkel-kleje-do-drewna

Henkel - to firma z tradycjami. Od ponad 140 lat wdraża innowacyjne rozwiązania w zakresie kosmetyków, środków piorących, klejów i technologii. Jest właścicielem takich marek jak Szwarzkopf, Persil, Technomelt, Aquence.

 


homeease-pistolety-do-klejow-topliwych

Homeease - to tajwańska firma produkująca od 35 lat pistolety na kleje topliwe. Homeease stawia na nieustanny rozwój technologii nadążając za potrzebami klientów.

 


inter-chemol

Interchemol - to polska firma produkcyjna, która od 20 lat specjalizuje się w klejach poliuretanowych jedno i dwuskładnikowych wykorzystywanych w przemyśle meblarskim, budowlanym itp. Produkcja jest zaawansowana technologicznie, w pełni odpowiadająca zachodnioeuropejskim standardom.

 


Jowat-kleje-do-drewna

Jowat - firma sięgająca tradycjami 1919 roku. Zajmuje się produkcją klejów do drewna znajdujących szerokie zastosowanie w przemyśle meblarskim. Firma ma wiele oddziałów na ternie całego świata. Dba o jakość produktów i ochronę środowiska.

 


klingspor najwyższej jakości papiery ścierne

Klingspor - to niemiecka firma produkująca profesjonalne środki do szlifowania powierzchni drewnianych, metalowych, lakierów, szpachli, farb. Firma na rynku od 1893 roku nieustannie udoskonala produkty wprowadzając liczne innowacje.

 

ofo-chemia-budowlana

OFO - polska firma będąca na rynku od ponad 20 lat i specjalizująca się w produkcji chemii budowlanej, motoryzacyjnej oraz rozcieńczalników. Produkty są w liniach dedykowanych dla profesjonalistów i amatorów.

 


oli-lacke

Oli-Lacke - to firma której naczelną zasadą jest dbałość o recepturę składników gwarantującą najlepsze efekty. Zajmują się produkcją profesjonalnych lakierów, olejów, wosków do drewna.

 


oscar-weil-gmbh

Oscar Weil GmbH - to niemiecka firma zajmująca się produkcją materiałów ściernych, m.in. marka Rakso. Historia tej firmy sięga drugiej połowy XIX wieku.

 


polychem-systems

Polychem Systems - polska firma działająca na rynku od 1982 roku. Jest producentem klejów poliuretanowych, pianek montażowych oraz pianek do obuwia.

 


rondo2-przewody-techniczne

Rondo 2 - polski producent węży przemysłowych, przewodów technicznych wykonanych z tworzyw sztucznych.

 


logo-norton-saint-gobain

Norton Saint-Gobain - światowy lider produktów w dziedzinie produktów ściernych o szerokim spektrum zastosowania. Na rynku funkcjonuje od ponad 350 lat. Norton dba o środowisko naturalne, zdrowie i bezpieczeństwo.

 


logo-tikkurila

Tikkurila - od 150 lat dba o profesjonalne wykończenie powierzchni, ochronę i dekorację.

 


virutex-narzedzia-stolarskie

Virutex - hiszpańska firma specjalizująca się od 1962 roku w produkcji elektronarzędzi do obróbki drewna. Na przestrzeni lat zdobyła uznanie jako firma solidna i dbająca o jakość.

 


zweihorn

Zweihorn - to profesjonalne środki do wykańczania powierzchni drewna. Należy do grupy AkzoNobel. Jest producentem innowacyjnych rozwiązań uszlachetniających drewno.

do góry
{nocache:3f24512f6a36bac5a9a56023bde7722a#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl