Poligon Umiejętności DREMA 2017

1
Poligon Umiejętności DREMA 2017

Poligon Umiejętności  na targach Drema w Poznaniu (12-15.09) to interaktywna wystawa urządzeń oraz produktów służących do barwienia i lakierowania drewna.

Poligon jest doskonałą okazją by zapoznać się z pracą takich urządzeń lakierniczych jak pompy czy ścianki lakiernicze, zobaczyć na czym polega odpowiednie przygotowanie drewna do lakierowania, przetestować aplikacje bejc, olejów czy lakierów. Firma Sopur serdecznie zaprasza na pokazy swoich produktów, między innymi: Bejcy Pastelowej, lakieru akrylowego Solak AC, lakieru wodorozcieńczalnego Solak Hydro i Hydrolakolejów do mebli i podłóg oraz produktów o efektach specjalnych.

Bejca Pastelowa to najnowsza bejca w ofercie firmy – wyróżnia ją nowoczesna, ciepła kolorystyka (biele, popiele, beże, brązy, orzechy) nawiązująca do barw natury.

Lakier Solak AC to produkt, który tworzy powłoki o wyjątkowej odporności mechanicznej, całkowicie odporne na działanie promieni UV.  Lakier jest więc szczególnie polecany na blaty stołów wykonanych z jasnych gatunków drewna czy bejcowanych na jasne kolory.  Olej Twardy do Mebli oraz Olej do Podłóg NANO to oleje tworzące twarde powłoki bardzo odporne na zarysowania, temperaturę oraz płyny stosowane w gospodarstwie domowym. Dodatkowo cechy takie jak łatwość aplikacji i renowacji sprawiają, że są to produkty, których popularność stale rośnie. Produkty o efektach specjalnych pozwalają natomiast na osiągnięcie niesamowitych efektów rdzy, postarzonego drewna, miedzi, szronu czy wybielenia na nowych powierzchniach.

Przedstawiciele Techniczni firmy Sopur będą do Państwa dyspozycji od wtorku do piątku – na stoisku nr 40, Pawilon 5A. 


Do zobaczenia!

 


 

Poniżej zdjęcia z Poligonu Umiejętności SOPUR 13 września 2017 r (DREMA).

Zobaczcie jak nanosi się Olej Twardy do Mebli.

Olej twardy do mebli Sopur wylewamy na powierzchnię roboczą
fot. Olej twardy do mebli Sopur - wylej na powierzchnię roboczą.

 

Olej do mebli ma przyjemny zapach i łatwo się go rozprowadza
fot. Olej do mebli wydziela delikatny i przyjemny zapach, dzięki któremu praca jest przyjemnością.

 

plej nanoszony jest za pomocą czyściwa
fot. "roboczo" olej został naniesiony za pomocą ręcznika papierowego, w normalnych warunkach warto sięgnąć po wałek lub pędzel.

 

Olej musi się utwardzić aby powierzchnia drewniana była należycie zabezpieczona
fot. Powierzchnia robocza po olejowaniu musi być pozostawiona na czas schnięcia ok 4-6 h, a użytkować ją można po upływie 7 dni. Po tym czasie mebel stanie się odporny na zabrudzenia i zarysowania.

Komentarze do wpisu (1)

15 września 2017

Witam, mam pytanie czy ten olej można stosować na lakier? chciałabym coś zmienić w szafce ale nie mam pewności czy np. tym olejem się uda? odp. Meblopol24.pl - dziękujemy za zapytanie. Proszę Pani niestety nie można nanosić oleju na lakier. Powierzchnia powinna być dokładnie oszlifowana, odpylona i oczyszczona. pozdrawiamy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl