Klingspor – papiery i krążki ścierne

Stare, drewniane meble, aby odzyskały swoje piękno, wymagają czasem odpowiedniego szlifu. Zanim więc zostanie odmalowane i polakierowane, należy wpierw zetrzeć starą farbę i nawierzchnię, pozbywając się rys i innych uszkodzeń.

Polecamy Państwu produkty Klingspor – marki, która dostarcza szerokiego wyboru materiałów ściernych. Dostępne w sklepie Meblopol24 krążki tej firmy są przeznaczone do szlifierek mimośrodowych i oscylacyjnych wyposażonych w stopę wykończoną rzepem. W naszej ofercie znajdziecie też ułatwiające pracę klocki, na które nakłada się papier ścierny – dzięki temu rozwiązaniu chwyt jest pewniejszy, a praca idzie sprawniej. Znajdujący się w prezentowanym asortymencie klocek do szlifowania będzie szczególnie przydatny w przypadku powierzchni płaskich i lekko zaokrąglonych.

Sklep Meblopol24 ma również do zaoferowania Państwu inne przydatne narzędzia jak gąbka ścierna, idealna do zdzierania lakierów i farb, jak i wygładzania powierzchni.

Jeśli więc interesują Państwa dobre materiały do szlifowania, takie jak krążek ścierny firmy Klingspor, to u nas znajdziecie je w korzystnej cenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl